Vienmēr visur tīrība -www.berendsen.lv

https://www.berendsen.lv/kontakti/Regulāra paklāju maiņa lielākai tīrībai telpās

Lai telpu uzkopšana aizņemtu mazāk laika, parūpējieties par to, lai iekštelpās būtu pēc iespējas mazāk dubļu. Te noderīgi būs izturīgi un kvalitatīvi paklāji. Piemēram, gumijas paklāji, novietoti pie durvīm, aiztur visdažādākos gružus. Turklāt tie lab kalpos arī bargā ziemā un citos nelabvēlīgos laika apstākļos! Tāpat par labu alternatīvu var kļūt arī kokvilnas paklāji, kas ne vien labi izskatās, bet lieliski tiek galā arī ar citām funkcijām.
Taču, lai paklāji lieliski kalpotu, nepieciešama regulāra paklāju maiņa. Te palīgā nāk paklāju serviss, kas piedāvā ne vien plašu paklāju izvēli, bet arī pareizu to kopšanu un regulāru maiņu.
Maināmo paklāju noma ir piemērota ikvienam, kurš vēlas uzticēt saimnieciskos darbus profesionāļiem un pievērsties sev svarīgiem uzdevumiem. Paklāju maiņa tiek veikts saskaņā ar iepriekš noteiktu grafiku. Tas, cik bieži vajadzīga paklāju maiņa, atkarīgs no dažādiem faktoriem.
Maināmo paklāju noma – tas ir vienmēr tīrs paklājs pie Jūsu ieejas durvīm.

Kā uzturēt tīras tualetes telpas?

Higiēnas produkti ir neaizvietojami ikvienās labierīcībās. Tīras telpas, tīras rokas, patīkama, neuzkrītoša smarža – to visu nodrošina higiēnas produkti. Visu nepieciešamo mājām un birojam var ātri piemeklēt pie labākajiem servisiem. Tīrīšanas līdzekļi, uzkopšanas rīki, tehnoloģiskie risinājumi – tie visi ir higiēnas produkti, un to klāsts arvien paplašinās.

Vienmēr visur tīrība – www.berendsen.lv

Ja gribat, lai viens ziepju iepakojums kalpotu ilgi, Jums būs nepieciešams putu ziepju dozators. Viens spiediens uz dozatora ir 0,4 ml ziepju, tāpēc putu ziepju dozators samazina izmaksas uz ziepēm un ūdeni. Tāpat putu ziepju dozators nodrošina labu higiēnas līmeni, jo neļauj ziepēm nonākt uz izlietnes un citām virsmām.

Kāpēc vērts aprīkot tualeti ar gaisa atsvaidzinātāju?

Ienākot jebkurā telpā, pirmais, ko pamana, ir gaisa kvalitāte. Moderni gaisa atsvaidzinātāji telpām nevis maskē smakas, bet neitralizē tās. Gaisa atsvaidzinātāji telpām tagad tiek ražoti ne tikai kā aerosoli, bet arī kā ierīces, kas cauru dienu aktīvi izplata aromātu. Izmantojot modernizētos gaisa atsvaidzinātājus, var baudīt patīkamu aromātu labierīcībās .
Higiēnas produkti un maināmo paklāju noma palīdzēs Jums veiksmīgi parūpēties par tīrību un kārtību – izvēlieties servisu, kā piedāvājumā paklāju maiņa un citi mūsdienīgi risinājumi!