UZTRAUCIES PAR PAR SANITĀRAJĀM NORMĀM? IELŪKOJIES WEBAPMACIBA.LV UN IEGŪSTI ZINĀŠANAS PĀRIS STUNDU LAIKĀ.

webapmaciba.lv 10Ja Tev vajadzīgs iziet apmācības “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad netērē savu laiku un piesakies apmācībām internetā! Webapmaciba.lv piedāvā šādu apmācību kursu, ko iespējams iziet sev piemērotā laikā un vietā, kaut mājās! Apmācības pieejamas kā krievu, tā arī latviešu valodā. Ja esi izlēmis šādā veidā iegūt apliecību, tad jāzina, ka Web lapu apmācības sastāv no 3 daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu.
Bez šaubām, ka tagad jau aktuāls ir jautājums, kā tad es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Taču kā to izdarīt? Lai reģistrētos uzņēmuma darbinieku grupā, vispirms jāizvēlas opcija “Reģistrējies par lietotāju” un tad jāizvēlas “Reģistrē firmas kontu”. Kad tas izdarīts, jāatgriežas sākumlapā un jāizvēlas poga “Pasūti apmācību” un jāievada apmācāmo dati.Svarīgi atcerēties, ka tad, ja apmācība nepieciešama krievu valodā, pasūtot apmācību jāizvēlas apmācību kursa nosaukums krievu valodā. Pēc tam, jāapmaksā pārtikas higiēnas pamācību maksa, ko ērti izdarīt gan izmantojot internetbankas saiti, gan izmantojot rēķinu, kas tiek nosūtīts e – pastā. Pēc apmaksas e – pastā tiks nosūtītas apmācāmo dalībai paredzētās paroles. Apmācību laikā tiks aplūkotas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie ES un LR normatīvie akti un sanitārais minimums, kā arī citas svarīgas tēmas.

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv piedāvā darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad izkliedē savas šaubas Webapmaciba.lv garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības tiešsaistē, apmācību maksas pilnīgu atgriešanu trīsdesmit dienu laikā, situācijā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.

https://webapmaciba.lv/minimalas-higienas-prasibas-partikas-uznemuma