Tvora.lv piedāvā koka un akmens sētas

akmens un koka sētas tvora.lvLai aizsargātu īpašumu no svešām acīm un realizētu  apkārtējiem grūti pieejamu teritoriju, to var īstenot ar mājoklim un apkārtējai videi piestāvošu žogu. Pēc pielāgota pasūtījuma žogu uzstādīšanas uzņēmums uzstādīs gan akmens, gan koka žogus vēlamajā izmērā un daudzumā.

Visvairāk izmantotais materiāls sētu ražošanā ir dabīgs koks. Koka žogi diezgan labi piemēroti privātmāju teritorijas norobežošanai. Tie ir: askētiski un ekoloģiski, salīdzinājumā ar akmens sētām – viegli-, un lieliski iederas pie ikvienas stila mājas. Koka sētas var uzstādīt gan horizontālā, gan klasiski vertikālā pozīcijā, variējot ar dēļu izkārtojumu., atkarībā no individuālajām prasībām. Somijas priedes koksne nodrošinās koksnes izturību pret saules, lietus, mitruma ietekmi, ilgi noturēs jauna žoga izskatu un ilgi kalpos.

Ja gribi savdabīgu un masīvu žogu, tad efektīgākais izpildījums būs skandināvu stilā – Gabioni akmens žogs. To konstruēšanā tiek izmantotas mmetāliskas konstrukcijas, kas tiek piepildītas ar akmeņiem. Tādi sētas risinājumi pieejami visos iespējamos lielumos un izmantojami gan kā žoga stabi, nesošās sienas, , kā arī vasarnīcas dārzā krēslu vai galda vietā.

Žogu būvniecība no Aluzinic plātnēm

Sētas būvniecībā var izmantot arī bloku sistēmu. Šādam risinājumam ir 2 opcijas: plātņu un iežogojuma. Moduļu sistēmas sētas ražo no Aluzinic metāla sakausējuma dēļiem, jo tie spēj nodrošināt veidojuma izturību un ilgu kalpošanas laiku. Materiālam pretkorozijas īpašības nodrošina oksidēta plēve, kas izveidojas ,mijiedarbojoties skābeklim un alumīnijam. Bloku sistēmas sētas ir ar granīta piedevu, ilgu kalpošanas laiku un dabīgu griezumu. Visvairāk izplatītākie ir divu veidu celtniecības bloki: SU un TO ..

  1. Ar vibropresēšanas metodi iegūtie TO bloki piešķir dabīgu akmens šķēluma vizuālo izskatu. Blokus var lietot fasādes apdarēm, kā žoga blokus, starpsienu un citu būvju izveidē. Lielākais ieguvums – nav vajadzīgi papildus ieguldījumi apdarei.
  2. Sētas no SU blokiem radīs cienījamu un iespaidīgu mājokļa vidi. Krāsu Cytryn un Vera risinājumi sniedz bagātīgu krāsu izvēli un pēc iespējas pietuvinātu akmens tonējumu dabiskajam.