Telšu īre Akurāts – lielisks lēmums gadījumā, ja pasākums notiks dabā

Lielu pasākumu rīkošanas laikā vienmēr ir labi piesaistīt pieredzējušu pasākumu aprīkojuma servisu, kurš piedāvā daudzus lietderīgus pakalpojumus, tostarp telšu nomu pasākumiem. Gadījumā, ja paredzētais pasākums norisināsies dabā, telšu īre Akurāts būs izcila izvēle. Bet kā izvēlēties piemērotākās teltis?Telšu īre visam pasākumam vai tikai tā daļai
Telšu īre Akurāts piedāvā iespēju izvēlēties piemērotāko telti no liela daudzuma variantu, tamdēļ vispirms jānoskaidro telts mērķis. Bieži vien telts vajadzīga kā drošības līdzeklis sliktu laikapstākļu gadījumā, bet lielākoties pasākums notiks ārpus telts. Šādā situācijā lieti noderēs zvaigznes formas telts vai nelielu savstarpēji savienojamu telšu īre. Gadījumā, ja pasākums plānots 100% zem telts jumta, nepieciešamā telts platība jāaprēķina precīzāk.

Telšu noma ir atkarīga no vajadzīgās platības
Nākamais pirms telts pieteikšanas – ir jāizpēta telšu tipi un platības. Telšu īre Akurāts dos Jums iespēju izvēlēties vislabāko komplektu, sniedzot iespēju izveidot nepieciešamo telts lielumu, savstarpēji savienojot vairākas teltis. Akurāts piedāvājumu varat aplūkot uzņēmuma mājaslapā.

Pilnā servisā ietilpst arī montāža
Telšu īre Akurāts ir īpaši parocīga, jo papildus pašai iespējai īrēt inventāru ir iespējama operatīva aprīkojuma piegāde, montāža un demontāža, ko veic profesionālie Akurāts darbinieki. Telšu īre Akurāts ir izcils lēmums tieši profesionālā un ērtā servisa dēļ.

Tas ir kas vairāk par tikai telšu īri
Ja notiks telšu īre Akurāts piedāvājuma ietvaros, esiet droši, ka tas nebūs vienīgais uzņēmuma piedāvātas pakalpojums. Vienlaikus ar to tiek piedāvāta arī galdu, krēslu, grīdu un dizaina elementu noma.
Apskatiet Akurāts mājaslapu un esiet drošs, ka atradīsiet tieši Jūsu pasākumam piemērotāko telti un citu inventāru no uzņēmuma plašā piedāvājuma!