TAS NAV APAVU VEIKALS, KUR NAV SIEVIEŠU APAVI http://www.somijasapavi.lv/apavi/viriesu/lv!

vīriešu apaviPLAŠAJĀ APAVU SORTIMENTĀ ATRODAMI NE TIKAI GUMIJAS ZĀBAKI SIEVIETĒM

No vienas puses ir skaisti, ka Latvijā var novērot 4 dažādus gadalaikus. No otras tas nozīmē, ka ikvienam mājās nepieciešami ievērojami vairāk apavi nekā dienvidu valstīs. Ja, piemēram, Kiprā Jums gandrīz visu gadu noderēs vasaras apavi, tad Ziemeļeiropā ar čībiņām neiztikt, jo gluži vienkārši lietū un sniegā sals kājas un nepiedienīgi izskatīsies. Šeit apavi cilvēkiem visbiežāk ir vismaz piecās atšķirīgās apavu kastēs. Šī iemesla dēļ apavi ir nopērkami gandrīz uz katra ēkas stūra Rīgas centrā un citos apavu veikalos.

Parasti veikalā ir sameklējami:

  • Mazāki bērnu apavi;
  • Smalki sieviešu apavi;
  • Pārliecinoši vīriešu apavi;
  • Izturīgi gumijas zābaki sievietēm;
  • Un daudzi citi ielas vai mājas apavi

Tātad, daudzveidīgi apavi atšķirīgām vajadzībām un nodarbēm. Turklāt katri apavi savā veidā atšķiras. Sīkāk par tiem, un kur šie apavi ir iegādājami, lasi tālāk!

TAS NAV APAVU VEIKALS, KUR NAV SIEVIEŠU APAVI http://www.somijasapavi.lv/apavi/viriesu/lv!

Jūsu mājoklī noteikti jau šobrīd ir ne vieni vien sieviešu apavi, pareizi? Ja tā, tad tikai apsveicami, jo skaisti un ērti sieviešu apavi ir viens no atslēgas aksesuāriem, kas padara ikvienu dāmu vai meiteni par kripatiņu laimīgākas. Bet vai Jums ir visi nepieciešamie sieviešu apavi?. Iespējams, Jums interesē arī sieviešu apavi lietainām sezonām? Tad Jums jāiegādājas gumijas sieviešu apavi, jeb tautā dēvētie gumijnieki!

GUMIJAS ZĀBAKI SIEVIETĒM PRIEKŠ RUDENĪGĀM DIENĀM

Gumijas zābaki sievietēm ir mūsdienīgs risinājums lietainām dienām. Gumijas zābaki sievietēm ir viegli, ērti uzvelkami un 100% mitruma izturīgi. Tie ir lielisks variants, ko izmantot kā apavus no mājām līdz birojam vai otrādi. Ar tiem neviena peļķe vai dubļi nebūs šķērslis ikdienas gaitās!

BĒRNU APAVI MAZAJIEM ĢIMENES LOCEKĻIEM

Parasti bērnu apavi ir kurpes vai zābaki izmēros no 19 līdz 37. Parūpējieties, lai bērnu apavi būtu izturīgi un kārtīgi nosiltināti, jo mazgadīgajiem pēdiņas ir īpaši jutīgas pret aukstumu un mitrumu. Tāpēc, kad ir vajadzīgi jauni bērnu apavi, ir ieteicams izvēlēties tādus zīmolus kā Rieker, Scandi, Sata vai Inblu.

KVALITATĪVI UN KOMFORTABLI VĪRIEŠU APAVI

Līdzīgi kā sievietēm un bērniem arī vīriešu apavi visbiežāk ir iedalīti sekojošās grupās:

  • Ielas vīriešu apavi;
  • Izejamie vīriešu apavi;
  • Brīvā laika vīriešu apavi, piemēram, sporta kedas;
  • Čības un iešļūcenes.

Kurus no apaviem Jūs izvēlēsities sev un savai ģimenei?

JŪSU APAVI IR “SOMIJAS APAVU” DARBS!

Apavu tirgus ir ļoti plašs, tāpēc ir būtiski zināt uzticamus izplatītājus, lai Jūsu iegādātie apavi kalpotu ilgtermiņā un nepieciešamības gadījumā arī tiktu salaboti. Iepērkoties “Somijas apavi” veikalos, Jūsu apavi ir drošās rokās pat pēc to iegādes!. Šajā uzņēmumā iegādājami ne tikai apavi, bet arī somas. Kā arī kopšanas līdzekļi, lai Jūsu apavi vienmēr būtu skaisti un mazāk uzsūktu smiltis vai sāli ziemas laikā.

Pasūtiet savu pirmo apavu pāri jau šodien, apmeklējot uzņēmuma interneta veikalu www.somijasapavi.lv!