SVĒTKOS ARVIEN POPULĀRĀKI PALIEK APAĻIE GALDI

images (12)Kad vēlies, lai pasākuma vide atšķiras, kā labs variants jāpiemin apaļie galdi. Tiem ir izturīga uzbūve, kā arī  šie galdi iederēsies praktiski jebkuros svētkos, jo to izskats ir gana atturīgs. SIA «Akurāts» klāstā atrodas apaļie galdi, tāpēc, ja vēlies šos galdus izmantot kādā no saviem pasākumiem, apmeklē mājaslapu www.akurats.lv! Uzņēmuma darbinieki nepieciešamo skaitu ar galdiem ne tikai atvedīs un aizvedīs, bet arī uzstādīs pasākuma atrašanās vietā.

BANKETU KRĒSLI — NEATŅEMAMA BANKETU SASTĀVDAĻA

Kad vēlies organizēt banketu, kāzas vai jebkuru cita veida pasākumu ar vairākiem apmeklētājiem, Tev noderēs banketu krēsli. Tie ir izturīgi un komfortabli, kā arī glīti. Ērtu sēdēsanu garantē mīkstais polsterējums. Banketu krēsli platumā sasniedz 45 cm, un tie ir lietojami ārā, zem telts. «Akurāts» piedāvā īrēt vairākus simtus banketu krēslus visdažādākā rakstura pasākumiem.

DAUDZFUNKCIONĀLA UN KVALITATĪVA BĀRA LETE

Bāra lete , kuru iespējams īrēt pie «Akurāts», ir izmantojama vairākos variantos, jo tā sastāv no vairākiem moduļiem. Bāra lete tās pievilcīgā izskata dēļ var tikt izmantota gan prezentācijās, gan saviesīgās svinībās. To iespējams lietot iekšā un ārā (zem telts), turklāt, izmantojot elektrību, letes priekšpusi iespējams izgaismot, kas sniegs īpašu sajūtu krēslainās telpās.

VIENKĀRŠI UZSTĀDĀMI, KĀ ARĪ STILĪGI — TĀDI IR BĀRA KRĒSLI

Bāra krēsli, kā jau pavēsta to nosaukums, ir piemēroti bāriem. Iedomājies ainu — Tu rīko pasākumu, taču lokācijā trūkst krēslu. Krēslu īrēšana ir viens no labākajiem veidiem, kā atrisināt šādu problēmu. «Akurāts» bāra krēsli ir komfortabli un mūsdienīgi, turklāt tos var salikt, tāpēc norises vietu iespējams ērti atbrīvot. Krēslu noma palīdz ietaupīt, jo krēslus nebūs nepieciešams pirkt, turklāt par to uzstādīšanu un pievešanu nebūs jāuztraucas — visu nepieciešamo paveic «Akurāts» strādnieki.

JAUNUMS — PIEPŪŠAMAIS DĪVĀNS

«Akurāts» klāstā atrodams arī piepūšamais dīvāns ar dažādiem parametriem. Nomā pieejams vienai, divām vai trim personām domāts piepūšamais dīvāns vairākos toņos: baltā, pelēkā un koši oranžā. To izskats ir ļoti mūsdienīgs, turklāt pie dīvāniem iespējams pieskaņot nelielus galdiņus baltā un oranžā krāsā. Uz to virsmas iespējams novietot uzkodas un dzērienus. Šis dīvānu veids minama kā lieliska alternatīva ierastajiem dīvānu modeļiem, jo to kopšana un pārnēsāšana ir vienkāršāka.

Kā redzams, «Akurāts» izīrē ne tikai teltis un to piederumus; izīrēti tiek apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un bāra krēsli un pat piepūšamais dīvāns. Kad vēlies savā pasākumā redzēt augstas kvalitātes mēbeles, dodies uz www.akurats.lv un vienojies par vajadzīgo priekšmetu īri jau tūlīt!