SPORTA ZIŅAS – Focus.lv

sporta ziņas focus.lvPar sportistu sasniegtām uzvarām, zaudētajām gadalgotajām vietām un attiecībām – viss būtiskākais sporta entuziastiem vienotā sporta ziņu sadaļā.

Lasi aizraujošus rakstus par sportistu sasniegumiem, karjeras augstumiem un kritumiem. Pasaulē grandiozākās vairāku sporta veidu sacīkstes, kurās vairāk nekā 200 valstu labākie sportisti cīnās par iespēju uzkāpt uz goda pjedestāla. Olimpisko spēļu laikā nereti krīt pasaules un personiskie rekordi.

Esi enerģisks Latvijas labāko sportistu fans un seko līdzi novitātēm, lasot pēdējās ziņas un sekojot spēlēm tiešsaistē – http://www.focus.lv/categories/sport.

BŪTISKAS ZIŅAS AUTO ENTUZIASTIEM

Autobraucējiem un cienītājiem noderīgas un aizraujošas ziņas, kas apkopotas no globālajiem un lokālajiem jaunumiem auto nozarē. Auto ziņu satura būtība ir informēt sabiedrību par izmaiņām, novitātēm un svarīgo informāciju auto pasaulē un transporta tematos.

Te tu varēsi atrast ne tikai izzinošu un izglītojošu ziņu materiālu, bet arī izklaides ziņas.

LAIKA PROGNOZES VISAI DIENAI

Lai allaž būtu gatavībā gaidāmajiem laikapstākļiem, pirms iziešanas no mājas, izglītības iestādes vai darbavietas ieskaties laika ziņu prognožu sadaļā.

Aplūko laika prognozi Rīgā u.c. Latvijas pilsētās (Daugavpilī, Ogrē, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā u.c.) , kā arī izvērstāku laika prognozi valstī tuvākajām 4 dienām. Laika prognozes dienas laikā var pārmainīties, tāpēc aplūko paplašināto laika ziņu pārskatu šodienai un turpmākajām dienām, lai varētu rēķināties ar noteiktām izmaiņām.

Vai diena būs bez nokrišņiem, vai tomēr debesīs būs mākoņi, noskaidro detalizētajā laika prognožu atvērumā, tajā būs norādīts mākoņu segas daudzums.

Esi svaigāko ziņu plūsmā un kļūsti par vienu no pirmajiem, kas par tām uzzina! Ja tevi saista aktuālo notikumu Pasaulē un Latvijā izzināšana, lasi kvalitatīvu un operatīvu plašsaziņas līdzekli.

Ziņu portālā svaigākās ziņas vairākās nozarēs, kā piemēram, informācijas tehnoloģiju zinātnē, sporta nozarē, mākslā, kā arī sadzīvē un vēl citām tēmām, kas katram ziņu portāla apmeklētājam ir būtiskas.

Lai jaunāko informāciju FOCUS.LV