NAUDAS KREDĪTS LĪDZ 1500 EIRO APMĒRĀ – VIASMS.LV

Ātrie kredīti internetāMēdz būt situācijas, kad steidzami vajadzīgas finanses . Ne vienmēr ir iespēja un vēlme vajadzīgo naudas summu aizņemties no radiem vai draugiem, tādēļ šādās situācijās var būt noderīgi ātrie kredīti internetā.

VIA SMS ir populārs aizdevējs, kura piedāvājumā ir dažādi ātrie kredīti- piemēram, naudas kredīts.

VIA SMS piedāvātais naudas kredīts būs piemērots lielākiem pirkumiem . Kredīta atmaksas termiņš ir no 3 līdz divpadsmit mēnešiem. Maksimālā aizdevuma summa ir 1500 eiro.

Naudas kredītu savu mērķu realizēšanai var saņemt Latvijas iedzīvotāji vecumā no 20 gadiem. Arī kredītvēsturei jābūt pozitīvai. Lai noformētu aizdevumu, vajadzīgs bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām, mobilais telefons un pieeja internetam.

Piesakies naudas kredītam vienkārši – sev ērtā laikā, bez liekām formalitātēm – pieejams kredīts bez ķīlas.

Kredīts – noderīgs atbalsts situācijās, kad nepieciešams finansējums kādu mērķu sasniegšanai.

IZDEVĪGI NAUDAS AIZDEVUMI IKVIENAM

Ātrie kredīti internetā ir izdevīgs risinājums dažādās situācijās – gan lielākiem pirkumiem, gan arī sīku tēriņu segšanai. Kā minēts, VIA SMS nodrošina dažādus aizdevumu veidus, lai ikviens varētu izvēlēties sev atbilstošāko.

VIA SMS piedāvājumu klāstā ietilpst ne tikai ilgtermiņa naudas kredīts, bet arī īstermiņa variants – naudas aizdevums līdz algai. Šis ātrais aizdevums sevišķi piemērots, ja nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Naudas aizdevums pieejams ātri un vienkārši- tikai piecpadsimt minūtēs.

Ātrais aizdevums pieejams uz laiku līdz trīsdesmit dienām. Maksimālā aizdevuma summa, savukārt, ir EUR 500. VIA SMS jaunajiem klientiem pieejams īpaši izdevīgs aizņēmums- pirmais kredīts bez maksas. Aizņemoties atkārtoti, savukārt,pieejams sms kredīts.

Klientu ērtībām VIASMS darba laiks ir katru dienu no 8 rītā līdz 22 vakarā. Ātrais aizdevums tiks izsniegts  aizdevēja darba laika ietvaros.

Neatkarīgi no tā vai nepieciešams mazāks naudas aizdevums vai arī lielāks naudas kredīts, izvēlies realizēt savas ieceres ar VIA SMS . Apmeklē viasms.lv .