MOBĪLIE TELEFONI UN TO AKSESUĀRI- PĒRC IZDEVĪGI 1A.LV

led spuldzes 1a.lvJa vēlies vai nesen esi iegādājies jaunu mobīlo telefonu, aktuāls būs arī aksesuāru jautājums. Mobīlo telefonu aksesuāri plašā klāstā nopērkami interneta veikalā 1a.lv.

Interneta veikals piedāvā dažādus aksesuārus, kas ne tikai papildinās telefona izskatu, bet arī pildīs drošības funkcijas- piemēram, maciņus, apvalkus, vāciņus un ekrāna aizsargus. Tāpat vietnē atrodami arī telefonu lādētāji, baterijas un daudz citu nepieciešamu lietu .

Netērē lieki laiku un līdzekļus –   funkcionālus mobīlo telefonu aksesuārus un telefonu lādētājus, kā arī citas noderīgas lietas meklē lielākajā interneta veikalā Latvijā- 1a.lv.

1A.LV – TAVS DATORU VEIKALS

1a.lv – lielisks datoru veikals! Plašā izvēlē pazīstamu ražotāju datortehnika par draudzīgām cenām! Klāstā gan portatīvie un personālie datori, gan arī dažādu veidu planšetes.

Savukārt, ja vēlies iegādāties mūsdienīgu televizoru, ielūkojies daudzveidīgajā Smart TV piedāvājumā! Šobrīd, kad strauji attīstās tehnoloģijas, Smart TV kļūst aizvien populārāki – tie sniedz iespēju pārlūkot, piemēram,  ziņu portālus un sociālos tīklus- pat neizmantojot datoru. 1a.lv nopērkami atsevišķi televizoru modeļi, kuros jau iekļautas dažādas lietotājprogrammas – piemēram, Skype un Youtube.

Ieskaties 1a.lv bagātīgajā televizoru klāstā, un izvēlies savu Smart Tv. Starp citiem mūsdienīgajiem televizoriem jāpiemin ir LG smart Tv, kas ir ne vien kvalitatīvs un funkcionāls, bet tagad pieejams par īpaši izdevīgu cenu.

ROTAĻLIETAS VISA VECUMA BĒRNIEM, SPORTA PRECES UN PRAKTISKAS LIETAS MĀJAI VEIKALĀ 1A.LV

Interneta veikalā nopērkamas arī sporta preces- piemēram, dažādu sporta veidu aprīkojums un inventārs, kā arī svara stieņi un hanteles.

Sortimentā gan pavisam vieglas hanteles, piemēram- 2 x 0,5 kg , gan arī hanteles nopietnākiem treniņiem- piemēram, 10 kilogramus smagas. Izvēlies savām vēlmēm un iespējām atbilstošo un uzturi savu ķermeni formā!

Interneta veikalā 1a.lv vari iegādāties arī dažādas virtuvē noderīgas lietas, piemēram, virtuves svarus. Piedāvājumā esošie virtuves svari būs lielisks palīgs ikvienā virtuvē. Izvēlies kādus no precīzajiem un kvalitatīvajiem virtuves svariem un izmēģini jau sen kārota ēdiena recepti bez bažām par neizdošanos.

Ja vēlies taupīt elektroenerģiju un citus resursus, vērts ieskatīties arī led spuldzīšu piedāvājumā. Izvēlei vairāku veidu led spuldzes- 2U, 3U, spirāles un sveces veida. Izvēlies sev nepieciešamo!

Ir padomāts arī par pašiem mazākajiem – veikala sortimentā arī bagātīgs bērnu preču klāsts- gan bērnu rati un ēdināšanas krēsli, gan arī mazuļu guļammaisi un daudz citu noderīgu lietu. Tāpat šeit izdevīgi varēsi iegādāties arī dažāda veida rotaļlietas visa vecuma bērniem- piemēram, populārie lego komplekti iepriecinās ne tikai ikvienu bērnu, bet arī viņa vecākus.