LABĀKIE MĀJAS UN SPORTA PREČU, KĀ ARĪ ROTAĻLIETU PIEDĀVĀJUMI- 1A.LV  

lego komplekti 1a.lvInterneta veikalā nopērkamas arī sporta preces- piemēram, dažādu sporta veidu inventārs, kā arī svara stieņi un hanteles.

Tāpat interneta veikalā 1a.lv nopērkamas arī dažādas preces mājoklim- piemēram, virtuves svari, kas būs neaizstājams palīgs ēst gatavošanā un sarežģītu recepšu izmēģināšanā. Piedāvājumā vairāk kā trīsdesmit dažādu virtuves svaru modeļi no novērtētiem ražotājiem – piemēram, tādiem kā Beurer un Scarlett.

Ja vēlies taupīt elektroenerģiju un citus resursus, vērts ielūkoties arī 1a.lv led spuldžu piedāvājumā. Izvēlei 4 veidu led spuldzes- 2U, 3U, spirāles un sveces veida.

1a.lv- ērta iepirkšanās vietne visai ģimenei. Šeit atradīsi arī plašu bērnu preču klāstu – piemēram, bērnu ratus un aprūpes piederumus, kā arī rotaļlietas dažāda vecuma bērniem- piemēram, visu iecienīto Lego. Iegādājami daudz un dažādi lego komplekti visiem vecumiem un gaumēm !

 

TELEFONU LĀDĒTĀJI, MOBĪLO TELEFONU AKSESUĀRI UN CITI ĪPAŠI PIEDĀVĀJUMI – IESKATIES 1A.LV

Izmanto iespēju ar interneta starpniecību nopirkt ne tikai mobilos telefonus, bet arī to aksesuārus. Veikala 1a.lv klāstā daudz un dažādi mobīlo telefonu aksesuāri .

1a.lv piedāvājumu klāstā tādi mobīlo telefonu aksesuāri kā maciņi, apvalki, vāciņi, ekrāna aizsargi, arī baterijas un telefonu lādētāji.

Veikala 1a.lv daudzveidīgajā preču klāstā atrodami telefonu lādētāji dažādu modeļu mobīlajiem tālruņiem. Vietnē iegādājami ne vien telefonu lādētāji, bet arī savienotājkabeļidatu pārraidei uz datoru.

Kvalitatīvus telefona lādētājus un mobīlo telefonu aksesuārus iespējams pasūtīt veikalā 1a.lv. Ieskaties un pārliecinies !

FUNKCIONĀLAIS SMART TV MŪSDIENĪGIEM CILVĒKIEM – PĒRC IZDEVĪGI INTERNETA VEIKALĀ 1A.LV!

 1a.lv ir ne tikai telefonu un to aksesuāru, bet arī datoru veikals. Tajā varēsi atrast dažāda veida datortehniku par vienmēr lieliskām cenām. Preču klāstā personāldatori, portatīvie datori, planšetes, kā arī aksesuāri datora ērtākai un veiksmīgākai lietošanai.

Planšetes – moderns un ērts izgudrojums, kas lieliski aizstāj portatīvo datoru, tomēr ir daudz ērtāks lietošanā – sevišķi ārpus mājas vai ceļojumā. Ar planšetes palīdzību iespējams lietot internetu, sazināties sociālajos tīklos, un arī veikt neskaitāmas citas darbības daudz vienkāršāk.

Mūsdienīgo tehnoloģiju cienītājiem noteikti patiks Smart TV piedāvājums. Šis ir tehnoloģiju sasniegums, kas ļauj izmantot internetu un lietot dažāda veida pārlūkprogrammas neizmantojot datoru.

Kā minēts, 1a.lv piedāvājumā ir populārāko ražotāju radīti Smart TV. Piemēram, daudzu novērtēts ir LG Smart Tv, kas izceļas ne tikai ar kvalitāti, bet arī modernām  funkcijām.