Kā vienu no populārākajām jāatzīmē nekustamā īpašuma apdrošināšanu – www.iizi.lv/majokla-drosibai

 

www.iizi.lvLielisks apdrošināšanas birojs – Octa, mājokļa apdrošināšana un citi risinājumi Tavai drošībai

Vai esi domājis par to, kā šajā neparedzamā dzīves rimtā pasargāt sevi un savus tuviniekus no dažādām nepatikšanām un saglabāt mieru?

Izklausās gandrīz nereāli, tomēr tas patiešām ir reāli, iegādājoties piemērotu apdrošināšanas polisi. Bez šaubām, daži apdrošināšanas veidi, piemēram, automašīnas apdrošināšana (Octa polise), ja esi transportlīdzekļa likumīgais vadītājs, ir obligāta prasība, tomēr ir arī citi apdrošināšanas veidi, kas ir brīvprātīga izvēle, taču var pasargāt Tevi satraucošās situācijās. Kā vienu no populārākajām jāatzīmē nekustamā īpašuma apdrošināšanu – https://www.iizi.lv/majokla-drosibai. Pastāv arī citi apdrošināšanas veidi (https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi) dažādām prasībām un vajadzībām.
Ja vēlies uzzināt, kuri apdrošināšanas veidi sniegs vislielāko labumu, vēlams nesteigties ar izvēli, bet izvērtēt vairākas iespējas.

Aktuāla informācija par apdrošināšanas risinājumiem – www.iizi.lv

Ja meklē labu apdrošināšanu, ieteicams ieskatīties www.iizi.lv piedāvājumā. Tur atradīsi visdažādākos variantus visām dzīves situācijām. www.iizi.lv ir viens no zināmākajiem apdrošināšanas brokeriem šajā valstī – www.iizi.lv sniedz parocīgus, izdevīgus un saprotamus apdrošināšanas risinājumus , kurus iespējams noformēt gan ierodoties filiālē personīgi, gan arī internetā. Izvēloties www.iizi.lv, vienmēr varēsi izvēlēties piemērotākos variantus. Daudzpusīgāku informāciju par to, kā sazināties ar kompāniju, atradīsi sadaļā – kontakti.
Dzīvesvieta ir būtisks aspekts katram. Un, lai arī nekustamā īpašuma apdrošināšana –https://www.iizi.lv/majokla-drosibai nav obligāta prasība, tomēr tā var pasargāt no daudzām negatīvām situācijām. Apdrošināšanas piedāvājums https://www.iizi.lv/majokla-drosibai paredz, ka var iegādāties divus apdrošināšanas variantus – saukto risku un visu risku apdrošināšanu. Zināmākie riski, pret kuriem var apdrošināties, ir – uguns, dabas stihijas, vandālisms, zādzība, laupīšana u.c. Taču arvien lielāku popularitāti iegūst arī visu risku apdrošināšana, kas nozīmē – īpašums tiek aizsargāts pret visiem riskiem, kas noteikumos nav iekļauti, kā izņēmums. Ja vēlies uzzināt vairāk par šo apdrošināšanas variantu, ieskaties https://www.iizi.lv/majokla-drosibai vai sazinies ar apdrošināšanas kompānijas darbiniekiem.

Ikviens autovadītājs zina – lai uz ceļa justos droši, nepieciešama arī automašīnas apdrošināšana. Turklāt – OCTA polise ir obligāta prasība, bez kuras nav atļauts atrasties uz ceļa. OCTA automašīnas apdrošināšana apmaksā zaudējumus, kas radīti trešās personas mantai, kā arī personai radītos zaudējumus. Savukārt KASKO automašīnas apdrošināšana nav obligāta prasība, tomēr arī tā var mazināt satraukumu zaudējumu gadījumā. KASKO nodrošina dažādus riska segumus – pirms iegādājies polisi, noskaidro, ka tās nosacījumi atbilst Tavām prasībām.
Vietnes www.iizi.lv sadaļā https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi aprakstītas arī citas iespējas, piemēram, apdrošināšana Tavu bērnu drošībai. Ja tur pieejamā informācija nešķiet pietiekami izsmeļoša, tad meklē www.iizi.lv sadaļu ‘’kontakti’’, lai sazinātos ar apdrošināšanas ekspertiem. www.iizi.lv sadaļā ‘’kontakti’’ atrodama arī informācija par tuvākajām filiālēm un to darba laikiem.