Kā pieteikties aizdevumam? SKATIES TE! 

TEVai Tu esi atbilstošs kredīta saņemšanai? Noskaidro to te!

Īstermiņa aizdevums šobrīd ir viens no pieprasītākajiem finanšu piedāvājumiem – te vari saprast vairāk par to, kas tas ir un ko būtu jāievēro pirms aizņemies.

Svarīgākie nosacījumi kredīta saņemšanai

Vispirms jau jāsaprot, ka kredīts tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma, tādēļ kā galvenais nodrošinājums kalpo kredītņēmēja ienākumi. Tas nozīmē, ka tiem jābūt pietiekamiem, lai aizdevumu būtu iespējams atmaksāt. Regulāri ieņēmumi nodrošinās to, ka Tu kredītu spēsi atgriezt noteiktajā termiņā. Uzzināt vairāk attiecībā uz kāda kredītdevēja nosacījumiem var uzņēmumu mājaslapās.
Tāpat jāņem vērā vecuma ierobežojums – parasti aizdevumi tiek izsniegti tiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu. Taču ir arī izņēmumi, kas piedāvā aizdevumus no cita vecuma. Plašāku informāciju iegūsi pie katra aizdevēja.
Trešais faktors ir kredītvēsture. Tai jābūt pozitīvai. Tik pat svarīgi ir izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt laikā, lai nerastos problēmas nākotnē.

Kam paredzēti kredīti?

Viens no plašāk izmantotiem risinājumiem ir īstermiņa kredīti. Tie paredzēti tad, ja nedaudz pietrūkst līdz algai. Ātro kredītu būtiskākais pluss būs, ka tos varēs operatīvi saņemt, tomēr ierasti kredīts ir jāatmaksā diezgan operatīvi, tāpēc te vajadzētu pievērst vērību tāpat arī aizdevuma atmaksas termiņam, kuru būtu viennozīmīgi jāievēro .
Maksa par kredītu izmantošanu var būt atšķīriga, tādēļ noteikti pievērs uzmanību procentu
likmei! Bieži, aizņemoties pirmoreiz, par kredītņemšanu nebūs jāmaksā, tomēr te būs nozīmīgi saprast, ka pieejamais kredīta lielums tādā gadījumā ir mazāka, nekā maksājot procentmaksājumus. Turklāt jebkuram aizņēmuma devējam būs citādāki noteikumi – plašāka informācija par to pieejama kredītdevēju mājaslapās.

Kā pieteikties aizdevumam? SKATIES TE!

Tad, kad izvērtētas savas iespējas un izlasīti līguma nosacījumi, tālāk vari pieteikties kredītam. To iespējams izdarīt aizdevēja mājaslapā jebkurā sev ērtā laikā. Tomēr jāpatur prātā, ka aizdevuma pieteikums tiks izskatīts tikai kredītdevēja darba laika ietvaros. Pozitīva lēmuma gadījumā pārskaitījums uz Tavu bankas kontu notiks vien dažu minūšu laikā – ar nosacījumu, ka tas notiks vienas bankas ietvaros. Noteikti seko līdzi gan atmaksas grafikam, gan citai aktuālai
informācijai, lai savas kredītsaistības spētu nokārtot laicīgi.
Plašāku informāciju par kredītiem vari atrast te. Taču, lai kādu aizdevumu Tu arī izvēlētos, pirms pieteikšanās izvērtē savas iespējas un kredīta nepieciešamību.