IZDEVĪGS RISINĀJUMS TĪRĀM GRĪDĀM GAN BIROJĀ, GAN MĀJOKLĪ

Berendsen rūpējas, lai uzņēmuma klienti nodarbotos ar to, ko tie prot vislabāk un tiem nebūtu jāuztraucas par telpu tīrību. Uzņēmums piegādā dažādus produktus, no kuriem zināmākie ir putu ziepju dozators, kokvilnas paklāji, arī gumijas paklāji grīdām. Savukārt Berendsen mopu serviss Jums palīdzēs rūpēties par tīrību darba vidē. Ja vēlaties nodrošināt ļoti labu grīdas sauso uzkopšanu, Jums palīdzēs Berendsen mops un tā noma.

KOKVILNAS MOPS IZCILAI GRĪDAS SAUSAJAI UZKOPŠANAI

Berendsen mopu serviss – tā ir iespēja sausajai grīdas uzkopšanai lietot īpaši piemērotus darbarīkus. Mops sausai grīdas tīrīšanai un tā noma garantē efektīvu un kvalitatīvu grīdas sauso uzkopšanu, jo darbarīks veidots no speciālas dzijas, kas ļoti labi savāc dažādus netīrumus un putekļus. Mops un tā noma dod virkni ieguvumu – tas taupa līdzekļus, atvieglo grīdas uzkopšanu, kā arī jūtami samazina rūpes par mopa kopšanu un uzturēšanu labā darba kārtībā, jo to veic Berendsen mopu serviss. Mops un tā noma samazina telpu mitrās uzkopšanas izmaksas, kā arī par grīdas vaskošanu un pulēšanu, turklāt tas pasargā grīdu no nodiluma. Mopu serviss piegādā darbarīkus, kas ļoti labi piemēroti dažādām grīdas virsmām – flīžu, betona vai koka grīdām, kā arī parketam, linolejam un laminētam parketam. Mopu serviss piegādā mopus, kuru izmēri ir 46 cm, 110 cm un 56 cm.

PAR TĪRĪBU PARŪPĒSIES GUMIJAS PAKLĀJI GRĪDĀM

Gan darbā, gan mājās tīrību Jums nodrošinās maināmie paklāji. Vieni no iecienītākajiem to veidiem ir gumijas paklāji grīdām. Berendsen piedāvā dažādus gumijas paklājus, tādēļ Jūs varēsiet izraudzīties savai darba vietai vai mājām labāko risinājumu. Gumijas paklāji grīdām aizsargā grīdas, nodrošina labāku telpu tīrību visa gada garumā, kā arī samazina izmaksas. Gumijas paklāji grīdām tiek piedāvāti gan nomā, gan arī tos var iegādāties.

KOKVILNAS PAKLĀJI – LIELISKI CĪNĪTĀJI AR MITRUMU!

Kokvilnas paklāji ļoti efektīvi savāc netīrumus un uzsūc mitrumu, tāpēc šie paklāji ir īpaši piemēroti pie ieejas durvīm, un citās vietās, kur jāsavāc dubļi, smiltis un dažādi citi netīrumi. Kokvilnas paklāji apstrādāti ar speciālu šķīdumu, tāpēc tie intensīvāk uzsūc kūstošu sniegu, ūdeni un dubļus. Kokvilnas paklāji palīdzēs samazināt izmaksas, kā arī nodrošinās tīrību un pasargās grīdas. Kokvilnas paklāji ir izdevīgi, ērti lietojami un efektīvi.

PUTU ZIEPJU DOZATORS TAUPA ŪDENI UN ZIEPES

Berendsen piedāvātais putu ziepju dozators ir praktisks, viegli lietojams un ērts. Putu ziepju dozators nodrošina, ka pēc viena spiediena Jūsu rokās nonāk tieši 0,4 mililitri putu ziepju, tādēļ tas palīdzēs lietot ekonomiski jūsu mājoklī vai birojā gan ūdeni, gan ziepes.