Īpaši piedāvājumi tiem, kuriem aktuāla telšu īre

 

telšu īreNepieciešams telts pasākumam? Noderēs telšu īre!

Ja plānojat pasākumu un vajadzīgais aprīkojums nav pieejams vai ir nepietiekams, labs risinājums var būt pasākumu inventāra noma. Tas ir labs variants, īpaši, ja aprīkojums nepieciešams tikai uz vienu pasākumu.

Īpaši piedāvājumi tiem, kuriem aktuāla telšu īre

Svētki, festivāli, kāzas, dārza svētki un citas aktivitātes svaigā gaisā visdrošāk organizēt, izvēloties atbilstošās teltis un nojumes. Tās pasargās gan no lietus un vēja, gan arī pārlieku karstiem saules stariem. Ja atbilstošas teltis iegādāties šķiet pārāk sarežģīti un neizdevīgi, pastāv iespēja tās nomāt – tas ir daudz taupīgāks un ērtāks variants ir iznomājamās teltis. Kādēļ? Teltis var vienkārši nogādāt teju ikvienā vietā, ātri uzstādīt un pēc pasākuma norises beigām – arī novākt. Šī iemesla dēļ telšu īre ir ļoti noderīgs pakalpojums, organizējot dažādus pasākumus.
Lai silti un omulīgi būtu arī vēlajās vakara stundās, teltī var uzstādīt sildītājus. Gan telšu īre, gan sildītāji, gan arī cita veida aprīkojums ērti atrodams labāko noma servisu piedāvājumā.

Bāra lete Jūsu ballītei – stilīga un praktiska

Dažādos pasākumos, piemēram, ballītēs vai prezentācijās, noderīga var būt arī bāra letes noma. Svarīgi, ka bāra leti var vienkārši pielāgot dažādām nepieciešamībām – gan pēc izvietojuma, gan izmēriem. Nomas pakalpojumi noderīgi arī tad, ja vajadzīga garderobe. Turklāt to ir ērti papildināt ar spoguļiem, drēbju pakaramiem, starpsienām un dažādām citām opcijām.

Četri iemesli, kādēļ izvēlēties aprīkojuma nomu

Var tikt pie tā, kas patiešām vajadzīgs.
Piemēram, ja vajadzīga konkrēta izmēra telts, telšu īre ir lielisks risinājums, jo tieši tā var ātri atrast un pielāgot vēlamo telti.
Izvēlieties aprīkojuma nomu un ietaupiet
Ja ir skaidrs, ka, piemēram, bāra lete aktuāla būs tikai vienā vakarā, tā iegāde nebūs racionāls pirkums. Nomājot attiecīgo inventāru, samaksa būs jāveic tikai par konkrēto laiku, kad tas tiek izmantots.
Neuztraucieties par inventāra uzglabāšanu un apkopi.
Pēc pasākuma beigām jāgādā par inventāra uzglabāšanu un pienācīgu apkopi. Tas ne vienmēr ir vienkārši. Saņemot vajadzīgo aprīkojumu uz vajadzīgo brīdi, šī problēma iet secen. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm ir sezonāls variants, tādēļ daudzi izvēlas tos labāk nomāt. Turklāt nomājot, atkrīt arī rūpes par transportēšanu, montāžu un demontāžu.
Saņemiet speciālistu konsultācijas
Izvēloties inventāra nomu, speciālisti ieteiks labāko risinājumus. Piemēram, ja aktuāla
telšu īre, Jums tiks ieteikti labākie risinājumi tieši konkrētajam pasākumam.