ĒRTA TRENAŽIERU ZĀLE UN PIEREDZĒJIS  PERSONĪGAIS TRENERIS

Tādā gadījumā, ja esi nolēmis iegūt vai uzturēt labu fizisko formu, tādā gadījumā Tev noderēs profesionāls sporta klubs, kāds ir tieši Veselības Fabrika. Veselības Fabrika ir sporta klubs Teikā, kur tiks vadīti treniņi cilvēkiem ar jebkādu fizisko formu, kā arī trenažieru zāle, tiem, kas grib sportot ar treneri vai arī vienatnē.

Sporta klubs Veselības Fabrika ir lielās un gaišās telpās, kuras aprīkotas atbilstoši augstiem standartiem. Šis sporta klubs Teikā ir īpaši izdevīgā lokācijas vietā – vēsturiskajā rūpnīcas VEF kompleksā. Sporta kluba trenažieru zāle ir ne tik vien liela, bet tāpat arī ar labāko aprīkojumu, kas ļaus izkustināt visus muskluļus. Gluži tāpat Veselības Fabrika rūpēsies par to, lai trenažieru zāle būtu pieskandināta ar sportošanai draudzīgu mūziku.

SPORTA KLUBA ABONAMENTS NODERĒS IKVIENAM, KURŠ GRIB TRENĒTIES

Tad, ja gribēsi sportot regulāri, Tev būs nepieciešams sporta kluba abonaments – Veselības fabika nodrošina abonamentu parocīgi nopirkt un arī pagarināt. Ikvienam būs pieejams gan iepazīšanās sporta kluba abonaments četriem treniņiem, gan sporta kluba abonaments astoņām, 16 un trīsdesmi divām reizēm. Bez tam, ja Tu esi izdomājis, ka sporta klubs Teikā būs apmeklēts bieži – tieši Tev būs atbilstošs sporta kluba abonaments uz mēnesi. Mēģinot izvēlēties nodarbības, ielāgo, ka uz dažām no tām būs nepieciešams īpašs sporta kluba abonaments.

Vairāk uzzini- http://www.vfabrika.lv/par-mums/nodarbibas/personali/

VESELĪBAS FABRIKA – SPORTA KLUBS AR LIELISKU ATRAŠANĀS VIETU

Sporta klubs Teikā būs pietiekami tuvu jebkuram Daugavas labajā krastā dzīvojošajiem cilvēkiem, bez tam sporta klubs Veselības Fabrika būs pa ceļam, gadījumā, ja mājās dodies autoceļa A2 virzienā. Bet, ja Tu vēlies iet uz treniņiem rīta pusē – sporta klubs Teikā būs vaļā jau agri rīta pusē. Veselības Fabrika nodrošina, ka sportotājiem rīta pusē ir pieejama ne vien modernā trenažieru zāle, bet nodrošinās to.

 

UZZINI VAIRĀK PAR TO, KO NODROŠINA VESELĪBAS FABRIKA

Veselības Fabrika būs pareizā vieta, kur sākt trenēšanos vai pilnveidot esošo labo fizisko sagatavotību. Pieredzējuši treneri garantēs, ka šis sporta klubs varēs nodrošināt īpaši plašu treniņu sortimentu – Veselības Fabrika piedāvā dažādas aktivitātes sievietēm, kā arī aktīvus spēka treniņus vīriešiem. Tad, ja vēlies precīzāk uzzināt, kādas nodarbības piedāvā sporta klubs – ielūkojies mājaslapā www.vfabrika.lv!