Būvmateriāli plašā piedāvājumā

būvmateriāliNepieciešami būvniecības materiāli? Laika resursa ietaupīšanas nolūkā ienāc būvmateriālu online veikalā Prof.lv. Prof.lv var iegādāties visu vajadzīgo remontam, nama rekonstrukcijai, turklāt arī aprīkojumu mājai un dārzam. Samērā daudzveidīgā klāstā materiāli būvniecībai – bloki, ģipškartons un tā stiprinājuma elementi, dažādi materiāli siltumizolācijai un citi būvmateriāliizvēles iespēju bagātajāinterneta veikalā Prof.lv.
Preču piegāde uz mājām – noformē pasūtījumu jau tagad
Pašlaik ļoti aktuāli ir gāzbetoa un keramzīta bloki, kurus praktizē nesošo sienu konstrukcijās privātmāju, izglītības iestāžu, sporta centru u.c. ēku celtniecībā. Prof.lv piedāvā ļoti labas cenas un spēj nodrošināt pasūtīto materiālu piegādi pa visu Latviju. Būvmateriālu katalogā vari iegādāties keramzīta Fibo un Keraterm blokus. Keramzīta blokus izmanto kā sienu mūra materiālu, jo tiem ir augstas stiprības īpašības, bloki ir viegli apstrādājami un ar augstu skaņas izolācijas īpašību. Tos var izmantot celtniecībā gan zem, gan virs zemes līmeņa. Prof.lv preču katalogā esošie gāzbetona bloki no Roclite, Texoblock un citiem ražotājiem varēsi atrast ļoti lielā piedāvājumā. Augstu energoefektivitāti var sasniegt arī bez papildus siltumizolācijas. Tieši tāpēc tie ir izmantoti ārsienu nesošām konstrukcijām kā karkasa daudzdzīvokļu ēku un māju celtniecībā. Izvēloties piemērotāko sienu konstrukciju būvmateriālu, var ieekonomēt ilgā laika posmā.
Standarta, pretvēja, triecienizturīgais un cita veida ģipškartons
Lai remonts būtu veiksmīgs unpietiekami ilgi spētu saglabāt sākotnējo izskatu, iegādājies atzītu būvmateriālu ražotāju preces. Prof.lv preču sarakstā ieraudzīsi Norgips un Knauf ražotāju ģipškartonu unkonstrukciju stiprinājums.Piedāvājuma sarakstā Knauf un Norgipsstandarta ģipškartons – baltas krāsas pārklājums -ar daudzveidīgām izmantošanas iespējām. Tāds reģipsis ir izmantojams kā sausā apmetuma materiālu uz mūra, betona, turklāt drīkst izmantot kā griestu un sienu konstrukciju būvmateriālu.Prof.lv būvmateriālu materiālu katalogā atradīsi arīdzan Knauf un Norgips mitrumizturīgās reģipša plāksnes ar stiklašķiedras un silikona elementiem, Kas ir pielāgots telpām ar jo īpaši augstu mitruma pakāpi – dušas telpās, atsevišķās virtuves zonās, pirtīs un citur. Remonta zonās, kurās noderētu papildus ugunsdrošībā, izmanto Knauf vai Norgips ģipškartonu arugunsizturības īpašībām, kuru atšķir pēc sarkanas krāsas ārējās virsmas pārklājuma. Ģipškartona plākšņu sastāvā ir stiklašķiedras un uguni slāpējošas vielas piedevas un kas atļauj to lietot sijām, griestiem, kolonnām, nodrošinot papildus ugunsdrošību. Pretvēja ģipškartonu no Norgips un Knauf var izmantot namu ārsienu pretvēja aizsardzībai, kā arī iespējamo siltuma zudumu samazināšanai. Turklāt tas ir apstrādāts ar mitrumu aizturošām vielām. Blīvās apšuvuma reģipša plāksnes spēj aizturēt sienu konstrukcijas no ārpuses no vēja ietekmes, līdz ar to samazina iespējamos siltuma zaudējumus. Namu celtniecībā, kas ir pakļautas spēcīgiem triecieniem, kā piemēram, skolu trepju telpas, fitnesa centri, deju klubi u.tml., ir ieteicams izmantot izturīgās ģipškartona plāksnes. Izturīgās reģipša plāksnes piemērotas būvniecības konstrukcijām ar augstām vajadzībām – mehāniskai izturībai, skaņas izolācijai, mitrumizturībai, ugunsdrošībai un citām