Biroja tehnika lielā piedāvājumā – 1a.lv

biroja tehnika 1a.lvIzmanto interneta veikala iespējas un sagādā ofisam vajadzīgās iekārtas tiešsaistē. Ofisa tehnika lielā piedāvājumā un ērti apskatāma.

Bagātīgais interneta veikala piedāvātais preču sortiments piedāvā plašu biroja tehnikas piedāvājumu, sākot ar kancelejas precēm – DVD un CD matricu komplekti utt.-, un pat elektroniskās iekārtas kā vairāki printeru veidi, projektori un to aksesuāri, papīra smalcinātāji u.c. biroja tehnika.

Kur iespējams atrast plašu sadzīves tehnikas, mobilo telefonu, datortehnikas un sporta preču piedāvājumu? Viss atrodas vienuviet – interneta veikalā -, kur visas nepieciešamās preces vari iegādāties jebkurā diennakts laikā.

PRECES DZĪVESVIETAS UN BIROJA LABIEKĀRTOŠANAI

Mājai

Interneta veikala plašajā preču klāstā var atrast sadzīves tehniku vannasistabas un virtuves ērtībām.

  • putekļu sūcēji, tvaika katli, mikroviļņu krāsnis un cita mazā sadzīves tehnika;
  • dažādas plītis, ūdens sildītaji, ledusskapji u.c.;
  • bez tam iebūvējamā sadzīves tehnika: dažādas plīts virsmas, ledusskapji, trauku mašīnas u.c. tehnika virtuves labiekārtošanai.

IZDEVĪGI DATORTEHNIKAS UN ELEKTRONISKO IERĪČU PIEDĀVĀJUMI

Daudzfunkciju telefoni

Ja jāizvēlas sev atbilstošāko mobilo telefonu, ņem vērā tā funkcijas un tehniskie rādītāji:

  • fotokameras kvalitāte un telefona atmiņas lielums;
  • operētājsistēma un kodolprocesoru skaits;
  • iespēja savienot ar mobilo iekārtu un internetu un citi rādītāji.

Interneta veikalā var salīdzināt tādu atzītu zīmolu kā Blackberry, HTC, Sony u.c. sabiedrībā populāru mobilo telefonu ražotāju preces.

1a.lv interneta veikals

Online veikals ir lieliska platforma, kurā var salīdzināt vēlamo telefonu pēc to tehniskās specifikācijas un izmantošanas iespējām.

Datortehnika par izdevīgiem nosacījumiem

Pirms nopērc datoru, aplūko daudzveidīgo piedāvājumu interneta veikalā. Personīgajām un darba nepieciešamībai varēsi atrast datortehniku kā mājai, tā darbam.. Iepērkoties interneta veikalā, varēsi ērti sakombinēt vajadzīgo datortehniku vienuviet: datori, monitori, kameras u.c. iekārtas.

Kā pirkt televizoru internetā

Ja esi nolēmis iepriekšējo televizoru pret modernāku, izmanto iespēju apskatīt vairākas preces interneta veikala salīdzināšanas lapā. Tur uzskatāmi var apskatīt izvēlēto iekārtu tehniskos parametrus un izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko.

Iegādājoties televizoru, allaž svarīgi apskatīt būtiskākos rādītājus. Kā pirmais būtiskais ir ekrāna lielums, ko mēra pa diagonāli collās 1colla = 2,54 cm. Lai televizora skatīšanās būtu ērta, tā lielumam jābūt 3 reizes mazākam par distanci, kurā ir ieplānots to skatīties. Otrs nozīmīgais faktors nosaka ekrāna attēla kvalitāti un detalizāciju – ekrāna izšķirtspēja. Populārākie izšķirtspējas veidi ir high-def un Full HD..Inovatīvākie televizori no LG, Samsung u.c. elektronisko iekārtu ražotājiem atbalsta trīsdimensionālu formātu, kas nozīmē telpisku attēlu un video pārraidi. .

Šobrīd populārākie un vairāk pirktākie televizori ir jaunākās tehnoloģijas LED televizori. Tie nodrošina lielisku krāsu attēlošanu, kvalitatīvu attēlu, kā arī ir energoefektīvi. Alternatīvs veids ir Plazma televizors, kas atbilstošs telpās ar blāvu apgaismojumu, piemēram, mājas kinozālei vai brīvdienu filmu seansiem.

SPORTA PRECES DZĪVESVEIDAM

Ja esi nolēmis uzsākt fitnesa nodarbības, aktuāls būs inventārs.

  • Apskati sporta aprīkojumu iecienītākajam iekštelpu sportam vai brīvā dabā. Viss nepieciešamais florbolam, galda tenisam, nūjošanai, kā arī vēl citiem komandu un individuālajiemsporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;
  • Preces fitnesa zālei, kas ļauj atlasīt sev piemērotāko inventāru. Interneta veikalā ir iespējams ērti izvēlēties vajadzīgo sporta zāles inventāruaprīkojumu treniņu zālei, kā piemēram, dažāda veida profesionālo un mājas trenažierus – spēka trenažieri, velotrenažieri, skrejceliņi, stepperi un citi. -, vingrošanas solus un paklājiņus, kā arī svaru stieņus konkrēti individuālajām prasībām.
  • Sporta preču piedāvājumā arī aksesuāri sportam (sporta somas, daudzfunkcionāli rokas pulksteņi utt.).

Tehnika birojam un mājai – 1a.lv