Auto apdrošināšana – izvēlies parbaudit Octa un Kasko tiešsaistē!

OCTAViens no zināmākajiem apdrošināšanas variantiem ir automašīnas apdrošināšana. Turklāt octa ir obligāti nepieciešama ikvienam mehanizētam transporta līdzeklim, kas piedalās ceļu satiksmē. Octa polise, pieejama dažādos līguma veidos – atkarībā no pārvietošanās teritorijas. Octa polises darbību regulē Octas likums – tas jāņem vērā ikvienam autovadītājam.
Likums paredz, ka Octas polises sedz zaudējumus, kas nodarīti citas personas mantai, kā arī personai radītos zaudējumus. Piemēram, Octa sedz zaudējumus par transportlīdzekļa bojājumiem, pilnīgu zudumu, kā arī par transportlīdzekļa evakuāciju no notikuma vietas. Tāpat octa sedz videi radītos postījumus, kā arī izmaksā kompensāciju par ceļa, ēku un būvju bojājumiem, ja tāda ir to īpašnieka prasība. Octa atlīdzina arī cietušajai personai radītos zaudējumus, sedzot ārstēšanās izdevumus.
Internets ir lieliska iespēja, kā uzzināt visu aktuālo informāciju – salīdzināt vairākas iespējas, izvēlēties labāko polisi, parbaudit Octa un veikt citas darbības.
Piemēram, izmaksu salīdzināšanā noderīgs var būt apdrošināšanas kalkulators, kas dod iespēju parbaudit Octa, kā arī ātri un vienkārši uzzināt, kurš ir izdevīgākais risinājums.

Kasko online – lielisks variants Tavām ērtībām

Ja aktuāla arī Kasko apdrošināšana, arī te noderīgs būs interneta piedāvājums. Ar Kasko kalkulatora palīdzību var ātri un vienkārši noskaidrot, kādi ir aktuālie piedāvājumi, cik tie izmaksā utt. Tas dod iespēju ātrāk un ērtāk pieņemt īsto lēmumu. Pirms iegūt aprēķinu no vairākām apdrošināšanas kompānijām par kasko online, kasko online kalkulators prasīs norādīt pamatinformāciju, piemēram, transportlīdzekļa un tā vadītāja datus. Kad tas paveikts, kasko online kalkulators atlasīs visus atbilstošos piedāvājumus. Nav būtiski – tiek noformēts kasko online vai uz vietas apdrošināšanas birojā, daudzus interesē jautājums, kāda tad būs cena kasko polisei. To nosaka vairāki lielumi, piemēram, transportlīdzekļa gadu skaits un vērtība, modelis, šofera vecums un stāžs u.c. Izsmeļošāku informāciju var sameklēt mājaslapās, kur publicēts kasko online kalkulators un nopērkams kasko online.

Ko vēl ņemt vērā?

Bieži vien, ieskatoties piedāvājumā, var nākties apjukt. Ko tad īsti izvēlēties? Pirmkārt, jau noteikti svarīgas ir apdrošināšanas polises izmaksas. Tomēr uzmanību vajadzētu pievērst vēl arī citiem faktoriem, piemēram, apkalpošanas līmenim, papildu iespējām, piemēram, iespējai parbaudit Octa. Iepazīsties ar visām iespējām un izvēlies piemērotāko!