ATRODIET IZDEVĪGUS ŽOGU RISINĀJUMUS

metāla žogi, tvora.lvJa šobrīd esat žoga meklējumos, ieskatieties firmas “Tvora” piedāvātajās opcijās. UAB Tvora ir uzņēmums, kas piedāvā labas kvalitātes un izdevīgus dārza žogu un koka sētu variantus pēc katra klienta personīgajām vēlmēm. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv ir izdevība atrast koka sētas, bloku risinājumus, metāla u.c. sētu opcijas, ko firmas lietpratēji izgatavos precīzi jūsu privātteritorijas vai pagalma platībai .

Firma UAB “Tvora” klientiem piedāvā dažāda tipa žogu izgatavošanu un uzstādīšanu.

– Gabioni akmens sētas, ko ir iespējams izveidot gan paneļu formā, gan stilistiskus akcentus sētā statiska staba vai pamata plaknes veidā.

– Metāla sētas veidošanā tiek izmantoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas garantē žogam lielu ekspluatācijas periodu. To stiprina uz betona atbalsta plaknes, tādējādi ļoti labi izskatītos ar akmens žoga elementi.

– Klasiska koka sēta privātmājai, bērnudārzam, biroja ēkaiun citām ēkām no Somijas priedes koksnes Thermowood. Izraugoties šo variantu, jūs varat izraudzīties sētas dēlīšu novietojumu – vertikālā vai horizontālā pozīcijā.

UAB “Tvora” sētu piedāvājumā varēsiet sameklēt arī plastmasas veida sētas, kas ir analogs variants koka žogiem. Bet tās ir vieglāk kopjamas un to kalpošanas laiks var sasniegt pat 50 gadus. Paneļtipa, klasiskas formas žogi un cita veida PVC sētas formas, ko firmas darbinieki pielāgos atbilstoši jūsu vēlmēm. Pagaidu sētai varat pasūtīt metinātu sieta žogu, ko vēlāk jūs varat apzaļumos vai apstādīt ar vīteņaugiem, šādi paslēpjoties no svešām acīm.

Uzņēmums “Tvora” specializējies ne tikai sētas ražošanā un montēšanā, bet arī dažādu sētas vārtu sistēmu izveidē, ko piemēro ikviena klienta vajadzībai. Piedāvājumā veramie, automātiskie, bīdāmie iebraucamie vārti, kā arī mazie sētas vārtiņi. Kompānijas speciālisti veic arī pagalma, dārza iekārtošanas darbus, ražo akmens frakcijas puķupodus, kas dārzā sniegs akcentu un paspilgtinās kopējo īpašuma ainavu. Interesējieties par izdevīgiem un optimāliem sētas risinājumiem Tvora.lv – žogu izstrādāšana, uzstādīšana pēc individuāla pasūtījuma!

 Lai apskatītops metālā žogu piedāvājumu, spied uz saites – http://www.tvora.lv/lv/produkcija/zogi-setas/metala-profila-zogi