Angļu valodas kursi –  to nodrošina tulkojumu birojs!

tulkojumu birojsTulkojumu birojs visām vajadzībām

Cik liela nozīme ir svešvalodām? Ja strādājat pakalpojumu sfērā, mīlat ceļot, studējat – tad noteikti valodām tiešām ir nozīme. Tādēļ noderīgi var būt gan valodu kursi, gan arī citi pakalpojumi, ko piedāvā valodu uzņēmumi.

Ko piedāvā tulkojumu birojs?

Kādas nozares teksts Jums jāpārtulko? Labs tulkojumu birojs spēs tikt galā ar visdažādākajiem uzdevumiem! Uzticama uzņēmuma darbinieki veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt Jums ērtākajos datņu formātos. Tulkojumu birojs klientiem piedāvā arī specifiskus pakalpojumus, kā piemēram, filmu dublēšanu un tulkošanu čukstus. Ja Jums vajadzīga iztulkošana zīmju valodā, tad tulkojumu birojs nodrošina arī to.

Angļu valodas kursi visām vajadzībām

Vai zinājāt, ka angļu valoda ir valoda, kurā runā trešā daļa pasaules iedzīvotāju? Nav pārsteigums, ka cilvēki vēlas to apgūt augstvērtīgā līmenī pie pieredzējušiem pedagogiem.
Angļu valodas kursi tagad tiek rīkoti gan pieaugušajiem, gan arī bērniem un pusaudžiem. Turklāt iespējas ir plašas – privātās un grupu nodarbības, e-mācību programmas u.c. iespējas. Tas nozīmē, ka tikai jāizvērtē savas vēlmes un iespējas, un tad jau jāpiemeklē atbilstošākais risinājums.

Bērnu nometnes ar pievienoto vērtību

Viens no veidiem, kā parūpēties, lai svešvalodu apgūst bērns, ir sūtīt viņu uz speciālu nometni.
Tādā veidā bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai mērķauditorijai. Valodu uzņēmui, kas organizē šādas nometnes, gādā, lai bērniem būtu iespēja satikties ar pasniedzējiem no ārvalstīm, kas garantē vēl teicamākus rezultātus.

Konferenču tulkošana

Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast pasākuma runātāju teikto
arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. Profesionāli tulki strādā veikli un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas klausītājiem. Konferenču tulkošana ir jāplāno laicīgi, tāpēc labs tulkojumu birojs nepieciešamības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu
maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā
ārvalstu viesiem, kā arī tehniku (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja
konferenču tulkošana jāveic internetā, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.
Svešvalodu apgūšanai nav vecuma ierobežojuma. Labs valodu uzņēmums Jums
palīdzēs!