Kā meklēt OCTA un KASKO risinājumus? Noderēs ērts KASKO kalkulators!

kasko poliseIr nepieciešama transporta līdzekļa apdrošināšana? Saņemiet OCTA, KASKO vaivēl kādu polises tipu web lapā Manapolise.lv. Tas jums sniegs izdevību salīdzināt, kā arī saņemt 1 no deviņiem izdevīgākajiem piedāvājumiem Latvijas Republikā. Jāpiebilst, ka ManaPolise.lv ir pirmā vieta Latvijas Republikā, kur var saņemt garantēto obligāto civiltiesisko apdrošināšanu – apdrošināšanas polisi, kura darbojas tikai 15 minūtes pēc apdrošināšanas iegādes.
Tiešām ātra un vienkārša OCTA būs iegūstama, izmantojot manapolise.lv sniegtās iespējas. Lai dabūtu izdevīgāko piedāvājumu, auto īpašniekiem nebūs vajadzības sazināties ar neskaitāmiem apdrošinātājiem. Izvēloties ManaPolise autovadītāji saņems izdevīgāko variantu no deviņu zināmāko apdrošināšanas uzņēmumu piedāvājuma. Vairāku veidu apdrošināšanas tiek izsniegtas gan 1 transporta līdzeklim, kā arī uzņēmuma auto parkam. Ja vēlaties noformēt apdrošināšanu vairākiem transporta līdzekļiem, tiks piedāvātas speciālas atlaides.
Tā kā polisi iespējams iegādāties vairākos veidos, proti, mājas lapā, Webmoney terminālī un ManaPolise.lv birojā, apdrošināšanas polises noformēšana neprasīs daudz laika. Jāteic, ka Manapolise.lv ir pirmā vieta Latvijas Republikā, kurā iegūstama nodrošinātā OCTA. Šī polise ir apdrošināšanas veids, kas piedāvā šādas iespējas: *polisi ir iespējams saņemt jebkurā laikā; *polise uzsāk darboties stundas ceturksni no apdrošināšanas nopirkšanas; *par apdrošināšanas saņemšanu tiek nosūtīta īsziņa, kā arī elektroniskā vēstule.
Arī KASKO noformēšana ir ne mazāk ērta. Aizmirstiet par enerģigas izšķiešanu salīdzinot vairākus variantus vai šos piedāvājumus pārbaudot. Vienīgais, ko nepieciešams paveikt būtu: *norādiet datus par transporta līdzekli un vadītājiem; *veiciet pasūtījumu; *ņemiet vērā speciālistu padomus par iespējamiem variantiem. Auto Īpašniekiem nevajadzēs izšķērst enerģiju, lai izvēlētos finansiāli piemērotāko variantu.
Pie kompānijas ManaPolise.lv ir izdevība iegādāties atšķirīga veida apdrošināšanas polises, kuras ir piemērotas ne vienīgi automašīnai. Pie ManaPolise.lv tiek izsniegta gan dzīvības, gan veselības, gan ceļojuma apdrošināšana. Izmantojot šo apdrošināšanas veidu sniegtās iespējas jūs spēsiet sajusties droši katrā brīdī arī tad, ja neuzturaties Latvijā. Ja vēlaties saņemt vairāk ziņu par variantiem saņemt apdrošināšanas polisi, dodieties uz interneta vietni ManaPolise.lv.